Керівник відділу архітектури РДА змушує селян оформляти документи через фірму чоловіка

Вчора засоби масової інформації облетіла новина про протиправні дії відділу містобудування та архітекрути Ужгородської райдержадміністрації.

У відеосюжеті Сіріус ТБ розповідають, що жителі сіл Коритняни та Кінчеш по півроку не можуть приватизувати ділянки, видані сільрадою. Як виявилося, оформлення документів гальмується в районній державній адміністрації.

Представники мас-медіа зв’язалися з декількома головами сільських рад Ужгородського району та отримали схожі відгуки щодо діяльності начальника відділу містобудування та архітектури Ужгородської РДА Зазулич Ірини Володимирівної.

Зловживаючи службовим становищем, керівник відділу вибірково погоджує селянам висновки про погодження проектів на землеустрою для подальшої приватизації виділених сільрадами земельних ділянок для ведення сільськогосподарської діяльності.

У своїх відмовах, начальник відділу навіть не вказує формальні причини такого рішення – відсутні посилання на нармативно-правові акти та статті Законів України, на підставі яких жителям району відмовлено в погодженні проектів землеустрою.

Варто зауважити, що згідно з е-декларацією чиновниці, проблем з нерухомістю у її родині немає – разом з чоловіком вона володіє трьома земельними ділянками загальною площею в 2457 квадратних метри, квартирою, двома житловими будинками та офісом. Очевидно, що проблем з погодженням відповідної документації, на шляху до цих благ, чиновниця не зазнавала.

Водночас, в той самий час, як одним селянам безпідставно відмовляється, окремі громадяни отримують погодження та змогу приватизувати свої земельні ділянки.

Не зважаючи на діалоги та вказівки керівника Ужгородської РДА Кинів Еріки, начальник відділу містобудування та архітектури відмовляється йти на зустріч з селянам та виконувати свої прямі посадові обов’язки.

Як з’ясувалося, чоловік чиновниці – успішний бізнесмен. ФОП Зазулич Сергій Іванович і є тим монополістом чиї проекти землоустрою погоджуються його дружиною майже блискавично.

У 2017 році чоловік Ірини Володимирівної заробив майже 750 тисяч гривень від здійснення підприємницької діяльності!

Чому голова Ужгородської РДА не помічає грубого порушення законодавства у стінах райдержадміністрації? Чому, через меркантильність підлеглої їй чиновниці, страждають тисячі жителів Ужгородського району?

Варто зауважити, що декілька сіл вже готують колективні повідомлення про злочин службовцями відділу містобудування та архітектури Ужгородської РДА.

Примітно, що посаду чиновниця займає вже близько 15 років! Про який розвиток району можна говорити з такими “слугами народу”?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *