Хто із закарпатських чиновників “розбазарює” державне майно?

На сьогодні матеріальну основу місцевого самоврядування обласного рівня складають 175 об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та 98 бюджетних установ.

Тільки упродовж 2017 року обласною радою прийнято у власність 5 об’єктів нерухомості у місті Ужгород та районах, загальною площею 7133 кв.м.

Здійснення повноважень з управління об’єктами спільної власності – один із важливих напрямків діяльності обласної ради.

Так, нещодавно начальник управління з питань забезпечення повноважень щодо управління об’єктами спільної власності виконавчого апарату обласної ради Кибза Євгенія Іванівна потрапила в публічний скандал, попередньо пов’язаний з корупційним правопорушенням чиновника.

Місцеві ЗМІ повідомили, що закарпатська чиновниця поставила підпис під документом, який дозволив місцевому підприємцю отримати приміщення, під Драматичним театром в м. Ужгород, разом з терасою, за 6 тисяч гривень на місяць.

Мова йде про юридичну фірму “Міністеріум”, директором якої являється Гаспарян Аветік Анушович.

Мало того, що державні ціни на оренду майна і так несправедливо не відповідають ринковим, так згадувана чиновниця, всупереч чинному законодавству, віддала приміщення за ціною визначеною в 2016 році. Саме тоді проводилася експертна оцінка приміщення. І це не зважаючи на реальну 2-х річну інфляцію в країні.

Таким чином, через халантність чиновниці, бюджет втратив щонайменше вдвічі більше суму, аніж отримає. Враховуючи, що контракт підписано на 49 років – недоотримання бюджету явно “тянуть” на кримінальне провадження.

Свого часу місто Ужгород, завдяки таким схемам приватизації, лишилося всім відомих приміщень в центрі міста де зараз знаходиться «Апріорі» та спортбар «Лобда», історично відома «молочарня» та «Червовона ружа».

Станом на сьогодні, громадські активісти вирішили перевірити діяльність сумнозвісної чиновниці та направили ряд інформаційних запитів, адже є підозри – державне майно “розбазарювалося” по всій області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *