У ДПСУ підтвердили затримання угорськими колегами 52 кг бурштину – контрабанду перевозив Ужгородський депутат

6 вересня 2018 року регіональні ЗМІ та соцмережі повідомляли про те, що угорські прикордонники затримали велику патрію контрабандного бурштину, що прямував з України.

Як повідомлялося, на початку вересня, депутат Ужгородської міськради був затриманий угорськими прикордонниками на КПП БАРАБАШ (КПП КОСИНО), за контрабанду бурштину в особливо великих розмірах – 52 кг.

Згадуване правопорушення Олександр Борисенко здійснив керуючи власною автівкою Toyota Land Cruiser 200 з спеціально виготовленими тайниками.

Сьгодні представники громадських організацій оприлюднили лист Мукачівського прикордонного загону, в якому було підтверджено затримання контрабандного каміння на угорській митниці.

Інформацію про затримання Угорською стороною бурштину у кількості 52 кг встановленим порядком було передано керівництву Західного Управління ДПСУ, представникам Національної поліції України та Службі безпеки України в Закарпатській області. Мукачівським прикордонним загоном з даного приводу призначено службове розслідування.

За інформацією громадських активістів – затриманий, власник фітнес-центру AlexPro, депутат Ужгородської міської ради Олександр Борисенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *