Нинішній заммера Ужгорода “мітить” на посаду губернатора області

Про це нашу редакцію повідомляє одразу декілька джерел в Закарпатській облдержадміністрації.

Новим заступником повинен стати Олександр Білак, нинішній заступник мера Ужгорода.

Як стало відомо, заступник керманича обласного центру “мітить” на посаду заступника Геннадія Москаля за так званою квотою угорців. Зрозуміло, що очільник ОДА не збирається звільняти нещодавно призначеного Галаса Ярослава, який до цього очолював департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА.

Скоріш за все, місцем прийдеться поступити Івану Дурану.

Свого часу Олександр Павлович був фінансовим директором Інституту транскордонного співробітництва, створеним Сергієм Устичем та Алексом Ровтом. Останній, до слова, являється почесним консулом України в Угорщині та намагається вплинути на рішення щодо призначення свого протеже на керівну посаду в Закарпатську ОДА.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Олександр Білак являється автором схеми з незаконної передачі 2.7 Га ужгородської землі під будівництво комплексу багатоповерхівок.

Сам Олександр Павлович називає майбутню посаду “трампліном” на шляху до заміщення посади очільника ОДА, яку планує очолити напередодні Президентських виборів 2019. Відповідні співбесіди в Адміністрації президена України нинішній заммера Ужгорода почав проходити ще декілька тижнів тому.

Варто додати, що днями ЗМІ планують опублікувати ряд розслідувань щодо незаконної обналічки грантових коштів нинішнім заступником голови обласного центру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *