На фасад ужгородської школи помістять рекламний щит площею однокімнатної квартири

Така сумна перспектива вимальовується з проекту рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради “Про надання дозволів та відмову у наданні дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами”, який планують погодити вже цього тижня.

В пункті 1.7 проекту рішення пропонується надати дозвіл фірмі радника мера Ужгорода ВІП АВТОРЕКЛАМА дозвіл на розміщення брандмауеру на стіні будівлі на пл. Ш. Петефі, 36.

Мова про загальноосвітню школу №5. Дозвіл на розміщення великогабаритного рекламного щиту (8 х 5 метрів) погодив й Кіндюх Петро Ярославович – директор навчального закладу.

Таким чином, днями ужгородці та школярі ЗОШ №5 матимуть нагоду спостерігати на різного роду промації, розміщенні на фасаді школи.

Враховуючи, що згадувана фірма переважно рекламує спиртні напої та регіоналів Вадима Новинського і Олександра Вілкула, то згадувана перспектива викликає певні сумніви в доцільності її погодження.

Тож, замість ремонт понівеченого фасаду школи – маємо черговий рекламний щит, в історичній частині міста, площею однокімнатної квартири.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *