Через жахливий стан вулиці Капушанскої страждають тисячі простих ужгородців

Про ремонт відрізку вул. Капушаської, що поруч з супермаркетом “Веллмарт”, не говорив тільки лінивий.

Як правило розмова завжди зводиться до одного висновку – гроші декілька разів вкрали, роботи провели не якісно, а сам ремонт умисно затягується.

Раніше регіональні ЗМІ повідомляли про ті жахи, які відбувалися на цій ділянці. Як і більшість покинутих ремонтів, розпочався він, також, в липні 2017 року.

Першим підрядником тут була Олександрія Кепітал, яка встановлювала асфальт прямо на болото та зневажала всіма нормами та правилами ведення робіт. Пізніше компанія взагалі зникла, привласнивши собі кошти громади міста.

Після цього, в 2018 році, міська влада заключила договір з Будівельною компанією “Антрол”. Тоді активісти вставновили, що міська влада виділила підряднику майже 3.5 мільйона гривень, які призначені для ремонту ділянки вул. Капушанської.

Однак, за частину зазначених робіт, в 2017 році міська влада вже розрахувалася з КП “КШЕП” та згадуваною ТОВ “Олександрія Кепітал”. Таким чином посадові особи міськради та представники підприємства планували збагатитися на ремонті однієї вулиці декілька разів. Тоді прокуратура м. Ужгород відкрила кримінальне провадження за цими фактами.

Сьогодні міськрада Ужгорода заявила, що позиватиметься до першого підрядника – ТОВ Олексндрія Кепатал, які зникли з підряду та залишили за собою розриту вулицю ще рік тому.

Вся “краса” обійдеться ужгородцям у понад 6 млн гривень!

Такі суми шокують мешканців вулиці Капушанської на іншій її частині. Відрізок дороги від повороту до будівельного магазину “Беркут” до транспортного кільця – справжнє пекло для ужгородців.

Ця вулиця являється однією з найбільш завантажених дорожніх артерій міста. Щоденно тут, без перебільшень, проїзжають тисячі автомобілів. Також, на цій вулиці розташовано безліч заїздів до багатоквартирних будинків мікрорайону, де проживають тисячі мешканців міста.

Для охочих побачити ілюзію моря – високі хвилі бруківки вздовж всього відрізку, де вона викладена:

З обох сторін вулиці знаходяться автобусні зупинки – без навісу, асфальту, та й ще всі в ямах та вибоїнах:

В Ужгороді важко знайти гіршу пішохідну частину вулиці, аніж на Капушанській:

 

Заїзди в двори десяток багатоповерхівок відділені від проїзжої частини вулиці бордюрами:А ось і самі з’їзди до дворів ужгородців:

Поки наш фотограф робив світлини, колега-журналіст встиг нарахувати майже сотню автівок, які проїхали цією вулицею. Місцеві обурені – ремонту вимагають роками, а у відповідь самі обіцянки.

На цьому фоні, щонайменше дивним здаються намагання влади встановити бруківку, до прикладу, на перефирійній для пішоходів вулиці Гагаріна, вартістю у 2.2 млн грн.

Важливість вулиці Капушанської у транзитній площині міста важко переоцінити. Тим не менш, влада роками знущається над її частиною поруч з спорткомплексом Viper, та забуває про її проблемні шматки вздовж всього відрізку вулиці.

Відео редакції:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *